استفاده از ورق گالوانیزه بی کیفیت در سقف عرشه فولادی

این روزها با افزایش بی سابقه قیمت ورق گالوانیزه، بسیاری از سازندگان روی به استفاده از ورق های بی کیفیت با قیمت پایین تر برده اند. لذا بر آن شدیم تا توضیحاتی در زمینه استفاده از ورق گالوانیزه بی کیفیت در سقف عرشه فولادی ارائه دهیم.

از آنجایی که ورق های گالوانیزه در بسیاری از سقف های عرشه فولادی نقش سازه ای دارند، و به نوعی نقش کششی در محاسبات را بر عهده میگیرند، لذا فرسایش آنها به مرور زمان باعث از بین رفتن ظرفیت کششی سقف های عرشه فولادی میگردد. بنابراین لزوم استفاده از ورق گالوانیزه در سقف ها دارای اهمیتی دو چندان میباشد.

در زیر نمونه ای از استفاده از ورق گالوانیزه بی کیفیت در سقف ها نشان داده شده است. البته ورق گالوانیزه نشان داده شده در بخش فلاشینگ دور استفاده شده که نقش سازه ای نداشته است. این ویدیو صرفا جهت نشان دادن آینده ورق های بی کیفیت نشان داه شده است.

جهت اطلاع از قیمت های به روز در زمینه ورق های گالوانیزه و همچنین آشنایی با کارخانه های معتبر در زمینه فروش ورق، میتوانید از بخش فروش ورق گالوانیزه در همین سایت استفاده نمایید.

 

 

میزان پیشنهادی زینک بر روی ورق گالوانیزه

یکی از آیتم های مهم در کیفیت ورق های گالوانیزه، نوع و میزان زینک بر روی این ورق ها میباشد. توجه به این نکته ضروریست که کارخانه های تولید ورق گالوانیزه موظف به مشخص نمودن میزان زینک پاشیده شده بر روی ورق های سیاه میباشند. پیشنهاد ما به شما استفاده از ورق های با پوشش بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ برای وضعیت آب و هوایی خشک و استفاده از پوشش ۱۸۰ تا ۲۰۰ برای آب و هوای مرطوب میباشد.
در پایان امید است که سازندگان محترم به دلیل اهمیت بسیار بالای کیفیت در بخش سازه ای ها، شرایط نامناسب قیمت در بازار و افزایش بی سابقه آن را نادیده گرفته و همچنان در ساخت سازه ای با کیفیت کوشا باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *